Feladatok

  • 7 vagy 9 személyes céges jármű vezetése
  • alkalmazottak munkahelyre és onnan haza szállítása
  • reptéri transzfer szolgáltatások
  • budapesti transzfer szolgáltatások és egyéb alkalmi feladatok
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 07:30-tól 17:30-ig.
  • A projekt csúcsidőszakában szombati túlóra szükséges lehet.
  • Alkalmankénti hétvégi reptéri transzferszolgáltatás
  • Foglalkoztatási időszak: 2024. augusztusától 2027. márciusáig

Elvárások

  • 5 vagy annál hosszabb idejű vezetési tapasztalat
  • türelmes, nyugodt természet
  • legalább közép szintű, folyékony angol nyelvtudás

Jelentkezni a "JELENTKEZEM" gomra kattintva Önéletrajz csatolásával lehetséges vagy a fent megadott e-mail címen keresztül angol vagy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehetséges.

Cégnév: REANDA Legal & Finance Consulting CEE