Feladatok

  • Rakomány szállítása, modern tehergépjárművel
  • A Társaság telephelyei és partnerei közötti szállítás előre meghatározott ütemterv szerint
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése (menetlevél, szállítólevél).
  • A gépjármű tisztán tartása
  • Alkalmanként csomagolási feladatok elvégzése külső-belső helyszínen

Elvárások

  • C kategóriás jogosítvány
  • PÁV, GKI kártya
  • Legalább 3 év fuvarozásban szerzett tapasztalat
  • Megbízható, pontos,  lelkiismeretes munkavállaló

Előnyt jelent

  • Megbízható, stabil, magyar tulajdonú vállalati háttér
  • Bejárási támogatás
  • Jó hangulatú csapat
  • Támogató, emberközpontú vezetés
  • Dolgozói ajánlói program
  • A munka-magánélet egyensúlya

Amit kínálunk

Céginformáció

A Volánpack Zrt. Magyarország egyik meghatározó szállítási csomagolással foglalkozó társasága.
Partnereinkkel együttműködve mindig megtaláljuk lehető legjobb csomagolási megoldást.
Jelenleg 3 telephellyel rendelkezünk. Rugalmasan alkalmazkodunk a piaci igényekhez, garantáljuk a legkorszerűbb és legszigorúbb szakmai valamint minőségi követelményeket.
Ha szereted a változatos, pörgős munkakörnyezetet, és szívesen dolgozol egy összetartó csapatban, akkor nálunk a helyed!

Kérjük a Jelentkezem gomb megnyomása után csatolja fényképes önéletrajzát!