Feladatok

  • együttműködve a szerkesztőségekkel, a cég portáljaihoz kapcsolódó social media jelenlét napi szintű menedzselése, koordinálása
  • social media marketing ötletek, játékok kitalálása
  • social media és video termékek vágása, készítése
  • együttműködés külső (social tartalmat előállító) partnerekkel
  • részvétel a szerkesztőségek munkájában, témajavaslatok és ötletek sikerességének folyamatos nyomon követése
  • közösségi média trendek nyomon követése
  • közösségi média stratégia kidolgozása, folyamatos frissítése a meghatározott célok függvényében
  • versenytársak folyamatos monitorozása
  • a social media jelenlét teljesítményének, és a meghatározott irányok eredményességének folyamatos mérése, ezek alapján
  • egyeztetés a tartalom előállítókkal a finomhangolásokról
  • riportok, elemzések készítése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • a közösségi média trendjeinek ismerete, naprakészség, a területen szerzett szakmai tapasztalat
  • hazai és nemzetközi közösségi oldalak és a követett gyakorlatok ismerete
  • legalább középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt

Előnyt jelent

  • precíz, tud önállóan döntéseket hozni
  • kreativitás
  • jó problémamegoldó
  • képes csapatban dolgozni, jó kommunikációs képességekkel rendelkezik
  • nem okoz neki gondot csúsztatott munkarendben dolgozni

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség az online területén
  • önálló, felelősségteljes feladatok
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • nyitott, kreativitásra ösztönző vállalati kultúra
  • modern környezet, magas szintű technikai háttér
  • versenyképes fizetés
  • folyamatos tréningek, fejlődési lehetőség
  • akár azonnali munkakezdés

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Ringier Hungary Kft. médiavállalathoz tartozó sportal.hu Social media szerkesztőt keres.

Cégnév: Ringier Hungary Kft.