Feladatok

Lételemed a pörgés, videó készítés? Legyél Te az Okosgazdi arca!

Fő feladatod videók készítése, valamint kreatív koncepciók kidolgozása lesz. Emellett a social media oldalaink adminisztrálásában is kérjük majd a segítséged.

Elvárások

  • Állatok szeretete
  • Kreatív és dinamikus személyiség
  • Kommunikatív, extrovertált egyéniség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Kutya és/vagy macska gazdiként szerzett tapasztalat
  • Lételemed a pörgés
  • Aktív jelenlét a social media felületeken
  • Készítettél már videót bármely social media felületre
  • Videó készítésben való jártasság
  • Érdeklődsz a digitális marketing iránt

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés
  • Kisállatokhoz kapcsolódó területen történő izgalmas és változatos munkavégzés
  • Nagyrészt önállóan, távmunkában végezhető feladatok
  • Heti több nap home office
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, rugalmas munkaidővel
  • Üzemanyag-költségtérítés
  • Fiatalos, barátságos légkör
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Várható kezdés: Azonnal

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Okosgazdi Magyarország egyik vezető kisállateledel és felszerelés webáruháza. Irodánk Budafokon / Nagytétényben (Budapest, XXII. ker.), a Camponához közel található. A bejárással összefüggően üzemanyag költségtérítést nyújtunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzod! Amennyiben van már bármilyen videód, rendelkezel portfólióval, nyilvános social media profillal, akkor kérjük linkeld ezeket is. Köszönjük!
Cégnév: Okosgazdi Kft.