Feladatok

  • Social Media felvételek készítésében való aktív részvétel
  • Különböző reklám és promóciós videókban történő szereplés (Tik-Tok, Instagram)

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18.életév
  • Heti 4 óra ráérés, rugalmasan

Előnyt jelent

  • Social media felületek ismerete és a felvételekben történő korábbi szereplés előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkavégzés
  • Bruttó = nettó
  • Fiatalos csapat
  • Kiemelt órabér

Céginformáció

Cégünk, a Get Work cégcsoport közel 20 éve sikeres szereplő a személyzeti szolgáltatások piacán. A sok éves munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalatunkat kamatoztatva, 2010-ben meglapítottuk saját Iskolaszövetkezetünket, ezzel szélesítve szolgáltatási körünket. Több, mint egy évtizede dolgozunk azon, hogy diákjaink számára a legideálisabb munkalehetőségeket biztosítsuk, valamint segítségünkkel partnereink megtalálják fiatal, ambiciózus és értékes munkatársaikat.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzodat.
Cégnév: Get Work Iskolaszövetkezet