Social media manager

A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. Social media managert keres marketing és kommunikációs csapatába.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • social media platformok kezelésének (posztolás, hirdetés, community management) koordinálása,
  • online tartalmak készítése (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube),
  • ügynökségekkel való kapcsolattartás,
  • nyereményjátékok lebonyolítása,
  • a márkákhoz tartozó weboldalak kezelése,
  • online kampányok készítése, követése, kiértékelése,
  • heti és havi riportok készítése, feldolgozása, ezek alapján az online kommunikáció folyamatos fejlesztése,
  • konkurencia- és piacfigyelés,
  • budget nyomon követése, kezelése,
  • marketing költések koordinálása és az ehhez szükséges adminisztráció elvégzése,
  • kisebb projektek önálló menedzselése, kapcsolattartás az ügynökségekkel és társosztályokkal,
  • a marketingkommunikációs stratégia megvalósításában való aktív részvétel,
  • marketingkommunikációs vezető munkájának támogatása.

Ideális pályázónk:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • hasonló területen legalább 3-5 éves szakmai tapasztalatot gyűjtött social media platformok (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok) kezelésében, amit ügynökségi vagy vállalati oldalon szerzett,
  • kiváló íráskészséggel rendelkezik és a különböző kommunikációs platformokra szabja a kommunikáció stílusát,
  • naprakész ismeretekkel rendelkezik az új digitális marketing és social media trendek és technológiák alkalmazásában,
  • grafikai ismeretei mellett a szépérzéke teszi látványossá munkáit,
  • átlátja a teljes tartalomgyártási folyamatot az ötlettől a megvalósításig,
  • dolgozott már egyszerre több platformon és az egységes kommunikáció érdekében ezeket képes összehangolni,
  • kreatív és stratégiai gondolkodással bír.

Amit kínálunk

  • biztos állás és megbecsülés egy sikeres vállalatnál
  • szakmailag felkészült csapat
  • kihívásokkal teli színes feladatok és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • frekventált helyen lévő budai iroda, víztisztítóval, edzőteremmel
  • szülinapi extra szabadnap
  • egészségbiztosítási csomag

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • videó- és képszerkesztő programok használatában szerzett gyakorlat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Ami a pályázathoz szükséges

  • Ha szívesen tagja lennél egy dinamikus csapatnak, várjuk önéletrajzodat (fizetési igény megjelölésével).
Cégnév: Fundamenta-Lakáskassza Zrt.