Feladatok

Ha úgy érzed, hogy tájékozott vagy Debrecent illetően, otthonosan mozogsz minden közösségi oldalon, ismered ezek működését, tudsz hirdetéseket is kezelni a legkülönbfélébb oldalakon, és készen állsz egy kreatív csapat vezetésére, saját ötletek megvalósítására, akkor ez a hirdetés most Neked szól.

Feladatok:
  •  Social media felületeket és hírdetéskezelők professzionális működtetése (Facebook, Instagram, TikTok, Youtube).
  • Social media tartalmak tervezése, szervezése,megvalósítása és utánkövetése („briefingtől a visszamérésig”). Tartalmakban aktív szerepvállalás és részvétel.
  • Grafikai és videószerkesztési feladatok  minősági ellátása. (pl. Canva, Photoshop, Mojo, DaVinci stb).
  • Félprofi kamerák és fényképezőgépek használata.
  • Kapcsolattartás a szerkesztőséggel.
  • Szolgáltatási portfólió bővítése.
  • Ügynökségekkel kiváló partneri kapcsolat kialakítása és működtetése.
  • Javaslattétel televíziós műsorok, podcastek, online tartalmak gyártására.
  • Bevételgenerálás.
  • Kreatív tartalomgyártó csapat koordinálása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség ( kommunikáció/marketing/gazdasági terület).
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat.
  • Trendek és új digitális megoldások megismerése, bevezetése.
  • Magabiztos, motiváló és elhivatott személyiség.
  • Erős feladatfókusz és projekt szemlélet.
  • Proaktivitás.
  • Magabiztos szóbeli és írásbeli kommunikációs készségek
  • Erős angol nyelvtudás

Előnyt jelent

Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil és megbízható munkahelyet könnyen megközelíthető lokációban.
  • Szakmai Fejlődést.
  • Céges laptopot és telefon-előfizetést.
  • Cafeteriát
  • Dinamikus és lendületes csapatot, támogató vezetőket.
  • Versenyképes fizetést.
  • Szakmai megbecsülést

Céginformáció

A Médiacentrum Debrecen Kft. – a Debreceni Vagyonkezelő Zrt. tagvállalataként – a régió meghatározó, komplex tartalom-előállító és -szolgáltató médiavállalata. A Debrecen Televízió 1984 óta része Debrecen város kulturális életének, az FM95 Rádió 1 Debrecen adását közel félmillióan hallgathatják, a Dehir.hu oldalra pedig naponta tízezrek kattintanak a mindig friss és színes hírek, programok eléréséért.
Folyamatos megújulásban élünk, nálunk nincs két egyforma nap, így olyan csapattagot keresünk, aki szereti a változatosságot.
Cégnév: Médiacentrum Debrecen Kft.