Feladatok

  • Social media felületek és a hozzájuk kapcsolódó hirdetések kezelése
  • Online tartalmak készítése (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube)
  • Közösség építése, csoportok kezelése
  • Influenszer marketing tevékenységek koordinálása
  • Ügynökségekkel való kapcsolattartás
  • Terméktesztelések és nyereményjátékok lebonyolítása
  • Online kampányok készítése, követése, kiértékelése
  • A márkákhoz tartozó weboldalak kezelése
  • Partnereinkkel közös online megjelenések és tartalmak koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudással bírsz
  • Hasonló területen legalább 3-5 éves szakmai tapasztalatot gyűjtöttél
  • Naprakész ismeretekkel rendelkezel az új digitális marketing és social media trendek és technológiák alkalmazásában
  • Magabiztosan használod a Canva programot
  • Multitasking, proaktivitás, priorizálás, precizitás jellemez
  • Önállóan tudsz dolgozni és kiváló problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Grafikai ismereteid mellett a szépérzéked teszi látványossá munkáidat
  • Kiválóan és helyesen írsz és szerkeszted szöveges megjelenéseidet

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő, azonnali munkakezdés
  • Heti 1 nap home office
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Változatos és kihívásokkal teli munkakör
  • Önálló munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Családias légkör

Céginformáció

A Creative World Kft, mint a BioBalance, Weleda, Himalaya Herbals, Yogi Tea, Urban Care, Florinda és további nemzetközi márkák kizárólagos magyarországi forgalmazója teljes munkaidőben keres bővülő csapatába social media menedzsert. Ha szereted a kozmetikai termékeket, és nyitott vagy új dolgok kipróbálására várjuk jelentkezésedet.

A "Jelentkezem" gombra kattintással küldd el angol nyelvű fényképes önéletrajzodat, és pár sorban oszd meg velünk, hogy miért szeretnél csapatunk tagja lenni.
Cégnév: CREATIVE WORLD Kft.