Feladatok

  • Felügyelete alá tartozó gyártóberendezések folyamatos működésének biztosítása
  • Karbantartási feladatok tervezése, ütemezése, támogatása, az ehhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Folyamatok mérőszámainak naprakészen tartása
  • Folyamatok fejlesztése
  • Selejtcsökkentés és hibafeltárás, gyökér-ok analízis
  • Yield javítás
  • Új technológiák bevezetése
  • Gépek telepítése és validációja

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (vagy több éves releváns tapasztalat) az alábbi területek egyikén: gépészmérnök, mechatronikai mérnök, automatizálási mérnök, villamosmérnök
  • MS Office programokkal szerzett tapasztalat
  • Munkautasítások, eljárások készítésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előnyt jelent

  • SMT területen szerzett tapasztalat
  • Automata gyártógépekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Karbantartási tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Elektronikai, elektrotechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Cafeteria, utazási támogatás
  • Tanulási és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben

Céginformáció

FOXCONN - Cloud Network Technology Kft. (CNSBG) – A jövőt most építjük. Szereted az újfajta kihívásokat? Szeretnél egy olyan csapathoz tartozni, ami most kerül kialakításra? Műszaki beállítottságú vagy? Szeretnél nemzetközi közegben dolgozni?
Cégünk azt a stratégiai döntést hozta, hogy felépíti a helyi csapatot. A mérnöki szekció most struktúrálódik át. Ha szeretnél a kezdetektől részese lenni egy új csoport felépítésének, akkor itt a helyed!
SMT gyártás és szerelés a fő profilunk, így ebben a gyártástechnológiában jártas szakemberek jelentkezését várjuk elsősorban. Ha nyitott vagy az újra, részese akarsz lenni egy teljes átszervezésnek akkor nincs más dolgod mint jelentkezni. Több pozíció is betöltésre vár!
Egy olyan csapat kialakítása a cél, aminek alapja a dinamizmus, elhivatottság, ahol a problémára mint feladatra, mint lehetőségre tekintünk. Előnyt jelent, ha hasonló területen szereztél már tapasztalatot, de nem feltétel. Ha új technológiák elsajátítására vágysz, új területen folytatnád a szakmai karriered akkor is szívesen találkozunk veled!
Építsük együtt a jövőt, jelentkezz hozzánk alakítsuk együtt az új csapatot!

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatold a magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzod!

Cégnév: Cloud Network Technology Kft. CNSBG