Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Cégcsoportunk munkatársai azért dolgoznak, hogy az autózást minél biztonságosabbá, kényelmesebbé és zöldebbé tegyék. A 2022-ben integrált gyáregységünkben a legmodernebb technológiákat fejlesztjük az elektromos mobilitás érdekében, kompakt és rendkívül megbízható termékeket kínálunk különböző típusú hibrid, plug-in hibrid és elektromos járművekhez.

Bővülő csapatunkba keresünk munkatársakat

SMT Folyamatmérnök

Pozícióba

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • A termelés napi szintű támogatása (technológiai felügyelet)
  • Átelepítések, termékátvételek a projekt csapattól, változások nyomonkövetése a szériatermékeken
  • Műveleti-, kezelési-, beállítási utasítások, paraméterlapok készítése, aktualizálása
  • Felelős közreműködés az FMEA-k kidolgozásában és aktualizálásában
  • Gyártóeszközök felügyelete (pasztázó, paszta ellenőrző, beültető gépek)
  • Műszaki dokumentációk előállítása ill. biztosítása
  • Szoros kapcsolattartás a társterületekkel (karbantartás, quality, logisztika, projekt területekkel)
  • Kapcsolattartás a gép beszállítókkal, szervízesekkel
  • SMT szériagyártásban való részvétel
  • Auditokon történő aktív részvétel
  • Gépbeállító technikusok oktatása
  • SMT folyamatok fejlesztése- a folyamatok hatékonyságának és minőségének a javítása, optimalizálása
  • Gépkarbantartások ellenőrzése

AMIT TŐLED KÉRÜNK:

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • SMT gyártási területen szerzett minimum 1 év tapasztalat
  • SMT technológia ismerete
  • Angol nyelv ismerete
  • Gyártási tapasztalat autóipari vagy gyártási területen
  • Nagyfokú rugalmasság és hatékony stresszkezelési képesség

ELŐNY:

  • IPC A-610 elektronikai szerelvények elfogadhatóságának ismerete (standard)
  • Alapszíntű SAP ismeret
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete

AMIT NEKED AJÁNLUNK:

  • Nálunk megVALEOsíthatod a karriercéljaidat: személyre szabott tehetségmenedzsmentet biztosítunk
  • IPAR 4.0 megoldásokkal dolgozhatsz
  • Magán egészségbiztosítás (Medicover), Employee Assistance Program, fix 13.havi fizetés, teljesítmény bónusz, cafeteria és fiatalos csapat, amelyet egy innovatív vezető koordinál

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Folyamatmérnök

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.