Szentkirályi Magyarország
A Szentkirályi Magyarország Kft. hazánk egyik piacvezető ásványvíz és üdítőipari vállalata. Termékportfóliónk zászlóshajó márkái többek között a Szentkirályi, Pepsi, Theodora, 7UP, Magnesia, Lays és a Cheetos.

Kereskedelmi csapatunkba munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Slepp túrás értékesítő

Főbb feladatok, munkák

  • meghatározott nagykereskedőnél az áru felpakolása
  • értékesítési pontokat látogatása, termékek értékesítése
  • az áru kipakolása a bolt által meghatározott helyre

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Hatázott idő vállalása: 2024. 09. 30.-ig, diákok jelentkezését is várjuk
  • munkavégzés hely: Balaton régió (Fonyód – Balatonvilágos közti települések a Balaton partján)
  • B kategóris jogosítvány
  • Erős problémamegoldó képesség, proaktivitás;
  • Önálló munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.
Cégnév: SZENTKIRÁLYI ÁSVÁNYVÍZ Kft.