Feladatok

  • Pontosan és megbízhatóan kezeli a pénztárgépet
  • OMV standardeket szem előtt tartva kiszolgálja a benzinkútra érkező vevőket, aktívan értékesíti az árukínálatot
  • Kávét, és más meleg italokat készít, szolgál fel
  • Kínálati receptúra szerint szendvicseket készít, a kifogyóban lévő pékárukat lesüti és utántölti a kínálót
  • Rendben és tisztán tartja a shopot, gasztro kínálót és a gasztró előkészítőt
  • Shop polcait feltölti áruval (csokoládé, chips, stb.) polckép szerint
  • Gasztro egység (kávézó sarok) területén a vendégek után az asztalokat leszedi, az asztalt letörli, a székeket megigazítja, összegyűjti a szemetet, a hamutálakat kiüríti, mosogatógépet kezeli
  • Újság remittendát összecsomagolja
  • Áruátvételnél ellenőrzi a szállítólevelet és az áruk lejárati idejét
  • Ellenőrző listákat rendszeresen vezeti (szavatossági idők, sütési napló, stb.)
  • Lejárt szavatosságú árukat rendszeresen kiválogatja és külön kezeli

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Pénztárgép kezelés
  • Önálló munkavégzés a csapatszellem megtartása mellett
  • Igényes, tiszta megjelenés
  • Pozitív és proaktív kisugárzás
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Benzinkúton szerzett eladói tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Alapfokú/középfokú német nyelvtudás
  • Szakirányú kereskedelmi szakvégzettség

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil hátterű családi vállalkozás
  • Megfelelő bérezés
  • Teljes munkaidős bejelentett pozíció
  • Fizetett szabadság
  • Fizetett műszak- és túlórapótlék
  • Borravaló teljes egészében a műszaké
  • Elérhető havi prémium juttatás
  • Rendszeres szakmai továbbképzések
  • Rugalmas munkavégzés
  • Munkaruha
  • Csapatépítő rendezvények
  • Stabil, állandó csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Keressük leendő kolléganőnket az M1-es autópálya frekventált Óbarok pihenőnél található, autóval Budapestről és Tatabányáról egyaránt gyorsan megközelíthető OMV töltőállomásokra

A töltőállomások kiemelt helyszínen, a nemzetközi gépjármű forgalom által is szívesen választott pihenőkként szolgálnak. Országos szinten magas minőségű, hatalmas árukínálatot és OMV gasztroélményt kínáló munkahelyre várjuk családias légkörrel rendelkező, összetartó csapatunkba azok jelentkezését, akiket vonz az értékesítés és vendéglátás.

Nálunk nincsenek unalmas, lassú napok köszönhetően a rendszeres, nagy forgalomnak és a dinamikus kollégáknak.

A vezetőség rendszeresen tréningeket szervez, oktatja dolgozóit, így nem kell tartanod attól, ha még nincs benzinkutas tapasztalatod, de jól bánsz az emberekkel és szívesen szerzel minőségi pillanatokat a megpihenni vágyó sofőrök és utasaik számára.

További részletekért kérünk, hogy küldd el részünkre fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük, hogy töltsd fel fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod mobilszámod feltüntetésével