BEKO Engineering KFT.

Senior Üzleti elemző (tranzakciós terület)

Tapasztalt üzleti elemzőként újabb kihívást keresel? Rendelkezel banki/pénzügyi szektorban szerzett tapasztalattal? Szívesen lennél tagja egy folyamatosan fejlődő digitalizációs csapatnak?

Ha a válaszaid igen, akkor csatlakozz hozzánk Senior Üzleti elemző pozícióban.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Üzleti elemzőként, tanácsadó jelleggel az üzleti folyamatok támogatása
  • Ügyfél oldali befektetési és tranzakciós ügyletek követése és segítése
  • Összegyűjtött információk alapján megoldási javaslatok kidolgozása
  • Üzleti problémák felismerése és meghatározása
  • Szakmai tudásával támogatja a döntéshozatali folyamatot
  • Szoros együttműködés az IT területtel

Milyen háttérre lesz szükséged a feladatok elvégzéséhez?

  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági területen szerzett végzettségre
  • Legalább 5 éves üzleti elemzői/advisory, pénzügyi vagy banki szektorban szerzett tapasztalatra
  • SQL gyakorlati tudásra,
  • Kommunikációképes aktív angol nyelvtudásra szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodásra és kiváló rendszerszemléletre

Előny:

  • Ha befektetési piac működési ismeretek rendelkezel (kötvény, részvény, tőzsde)

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Stabil, osztrák hátterű vállalat, idén 34 éves múlttal Magyarországon
  • Versenyképes fizetés + br. 36.000 Cafeteria/hó + 13. havi juttatás
  • Szakmai képzések egyéni igények alapján, soft skill és nyelvi képzések
  • Egyéni coaching lehetőség céges kereteken belül
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség
  • Csapatépítő programok és céges rendezvények
  • 5 évente jubileumi bónusz
  • TOP dolgozó és BEKO BEST kitüntetések (külön díjazással)
  • Munkatárs ajánlási program: bruttó 600.000 Ft minden sikeres ajánlás után
  • Izgalmas projektfeladatok, hosszútávú lehetőség a fejlődésre

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest (13. kerület)
  • Home Office lehetőség 2-3 nap/hét

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor