DELTAKON Kft.

Senior Szoftver Támogató

Vállalkozásunk 20. éve Bács-Kiskun vármegye meghatározó helyi vezeték nélküli távközlési szolgáltatója. 20 fős csapattal, 50 településen, 4.000 előfizetővel piacvezetők vagyunk a területünkön. Kecskemét 50 km-es körzetében korlátlan internet szolgáltatásunkkal támogatjuk a vállalkozások munkáját, segítjük a lakosság életét a városokon túl is.
Ügyfeleink ránk ott is számíthatnak, ahol a vezetékes szolgáltatók már nem elérhetőek, vagy nem az igényeknek megfelelően működnek. Elvisszük akár a tanyákra is a városok internet sebességét.

Főbb feladatok, munkák

  • Élvezed ha nincsenek unalmas napjaid és részese lehetsz egy új szoftver bevezetésének?
  • Korábbi szoftvereink adatállományának migrációja
  • Új szoftver adatbázissal való feltöltése és elindítása
  • Napi szintű adatbázis és szoftver támogatás
  • Aktív közreműködés az üzemeltetési feladatokban
  • Munkád célja a hatékonyság,  eredményesség fokozása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szereted nyomon követni a műszaki terület fejlődését?
  • "Excelguru" minősítés
  • Adatbázisok profi kezelése (MySQL, Windows SQL)
  • Magas szintű PHP programozási jártasság
  • Légy naprakész a posztodat érintő szakmai ismeretekben
  • Szeress a munkáddal másoknak segíteni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Gyorsan gondolkodsz, és hamar találsz jó megoldást?
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlati munkatapasztalat
  • Mikrotik és Ubiquiti eszközök ismerete
  • Mikrotik RouterOS, Dude rendszerszintű ismerete
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Angol vagy német nyelvismeret
  • Magas stressztűrő képesség
  • Proaktív szemlélet

Amit kínálunk

  • Nem bánod ha hosszú távú, stabil munkahelyre találsz bennünk?
  • Szereted ha a teljesítményed szerint értékelnek?
  • Szívesen dolgozol egy fiatalos, lendületes csapat tagjaként?
  • Szeretnél egy őszinte, humánus csapat tagja lenni?
  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Személyiségfejlesztő és kommunikációs tréningeket
  • Kreativitásod kibontakoztathatod a kihívásokkal teli feladatokban
Cégnév: DELTAKON KFT.