HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Nemzetközi, piacvezető, energetikai területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk az alábbi pozícióba:

Senior Software Test Engineer (3007)

Feladatok:

  • A tesztcsapat munkamegosztásának menedzselése, szakmai mentorálás,
  • Tanácsadás a külföldi szakmai vezetőnek a kritikus tervezési és technológiai döntések meghozatalában,
  • Olyan csapatkultúra ápolása, amely a kiváló minőségű kódra, a robusztus tesztelési gyakorlatokra és a folyamatos készségfejlesztésre összpontosít,
  • Formálni és megvalósítani a cég digitalizációs termékeinek ütemtervét,
  • Java backend fejlesztési feladatok.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma számítástechnikából vagy ezzel egyenértékű tapasztalat,
  • 7+ év automatizált szoftvertesztelői tapasztalat,
  • Folyékony angol nyelvtudás,
  • Nemzetközi projekteken szerzett tapasztalat.

Előny: DevOps tudás

Amit kínálunk:

  • Teljesítményalapú bónuszlehetőségek,
  • Széles körű cafeteria elemek,
  • Magán élet- és egészségbiztosítás, orvosi ellátási csomag,
  • Nagymértékű Home office,
  • Rendszeres tréningek, tanulási és fejlődési lehetőségek, karrierút kialakítása,
  • Nemzetközi projektek és kollégák,
  • Családbarát munkahely,
  • Munkavállalói Támogató Program (jogi-, pszichológiai-, befektetési tanácsadások),
  • Vállalati Elismerési Program,
  • Lehetőség csatlakozni közösségi és hálózati csoportjaikhoz, pezsgő munkahelyi szociális élet,
  • Kikapcsolódásra és együttműködésre alkalmas terek, pl.: Játékzónák, Irodai masszázs, Sport- és zenei eszközök,
  • Magáncélú telefon és vállalati laptop biztosított az első munkanaptól kezdve, igény esetén további eszközök a Home office-ban való munkavégzéshez.

software tester, qa engineer, quality assurance, szoftver tesztelő, tesztmérnök, szenior, mentor, vezető, qa mérnök, java, aws, azure, devops

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!