BioTech USA Kft.

Senior Social Media Manager

Keressük Social Media csapatunk senior tagját! Szívesen látunk a csapatban, ha kezeltél már összehangoltan több social media platformot, és jól átlátod a teljes tartalomgyártási folyamatot. Számítunk rád a stratégiaalkotásban, és nálunk meg tudod valósítani kreatív ötleteidet!

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Social media platformok kezelésének (posztolás, hirdetés, community management)  koordinálása
  • A marketingkommunikációs stratégia megvalósításában való aktív részvétel
  • Ügynökségek koordinálása
  • Marketingkommunikációs vezető munkájának támogatása
  • Kampányok tervezése, kivitelezésének koordinálása
  • Heti és havi riportok készítése, feldolgozása, ezek alapján az online kommunikáció folyamatos fejlesztése
  • Konkurencia- és piacfigyelés
  • Budget nyomon követése, kezelése

Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha…

  • 4-5 év tapasztalattal rendelkezel social media platformok (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok) kezelésében, amit ügynökségi vagy vállalati oldalon szereztél
  • Átlátod a teljes tartalomgyártási folyamatot az ötlettől a megvalósításig
  • Dolgoztál már egyszerre több platformon és az egységes kommunikáció érdekében ezeket képes vagy összehangolni
  • Aktív angol nyelvtudással rendelkezel, amit szóban és írásban is bátran használsz
  • Kreativitás és stratégiai gondolkodás jellemez

A kiválasztás során előnyként értékeljük, ha...

  • Van tapasztalatod nemzetközi kampányok menedzselésében
  • Van gyakorlatod videó- és képszerkesztő programok használatában

Mit ajánlunk számodra?

  • Hosszú távra tervezhetsz velünk, hiszen folyamatosan növekvő cégünk stabil és kiszámítható munkahelyet biztosít számodra
  • Egy vidám és támogató közösség tagja lehetsz, ahol modern munkaeszközök és szakértő kollégák támogatják és segítik a munkádat
  • Mindennapjaidat igyekszünk kellemesebbé tenni, ezért a munka mellett eltöltött kávészünetek és pihenők alkalmával modern, babzsákokkal felszerelt közösségi tereinkben korlátlan kávéfogyasztás, valamint a saját termékeinkből válogatott sortiment vár rád
  • A próbaidő letelte után hetente 2 nap Home Office lehetőséget biztosítunk, hogy rugalmasan tervezhetőek és kényelmesek legyenek a munkaheteid
  • Modern, világos és növényekben gazdag központi irodaházunkban, inspiráló környezetben végezheted a napi munkád akár kedvenc négylábúd társaságában, hiszen kutyabarát munkahely vagyunk
  • Munkatársainknak ingyenes sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk budapesti fitnesztermünkben (konditerem, crossfit terem, boxring, szauna, sószoba)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
Cégnév: BioTech USA Kft.