Grafton Recruitment

Senior Sales Consultant (103-23-44404/PR)

Feladatok:

Piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező hitelbiztosítási szolgáltató Senior Sales Consultant pozícióba keres új kollégát. A vállalat világszerte több ezer szakértővel támogatja ügyfeleit a kereskedelmi kockázatok csökkentésében, védelmet nyújtva a nemfizetés és késedelmes fizetések ellen.

Feladatok:
- A teljes értékesítési folyamat irányítása az első kapcsolatfelvételtől az új ügyfelek átadásáig az account manager csapatnak.
- Beérkező ajánlatkérések és leadek kezelése, illetve személyes és online találkozók lebonyolítása.
- Egyedi ajánlatok kidolgozása, az ügyféligények alapos felmérése alapján.
- Új potenciális ügyfelek proaktív megkeresése és kapcsolatépítés meglévő üzleti hálózat alapján.
- Az ügyfelek részletes tájékoztatása a komplex pénzügyi termékekről, különös tekintettel a hitelbiztosítási megoldásokra.

Elvárások:

Elvárások:
- Legalább 3 év tapasztalat B2B szolgáltatások értékesítésében, előny a pénzügyi területen szerzett tapasztalat.
- Kiváló kapcsolatépítési készség és meglévő üzleti kapcsolatok.
- Proaktív hozzáállás, önálló ügyfélkezelési készség.
- Magas szintű angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál:

Miért érdemes még ma jelentkezned?

- egy stabil, nemzetközi munkahely vár
- az alapbér mellé bónusz, autó, cafetéria is jár
- fiatalos, jókedvű csapat része lehetsz, várnak a közös programok, felejthetetlen céges utak
- odafigyelnek a fejlődésedre: tréningek, nyelvtanulási lehetőségekre számíthatsz,
- akár már a jövő héten is kezdhetsz. :)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Üzletfejlesztő