Feladatok

  • Szakmai ajánlatok készítése (árajánlatok összeállítása, alvállalkozói egyeztetések, ügyfél számára egyedi koncepciók kidolgozása)
  • Rendszeres, pro-aktív kapcsolattartás az ügyféllel
  • Prezentációk előkészítése és adott esetben prezentálása
  • Rendezvények teljes körű előkészítése, megszervezése és helyszíni bonyolítása
  • Projektek pénzügyi adminisztrációja és zárása
  • Lehetséges beszállítók, fellépők folyamatos gyűjtése
  • Aktív részvétel a kreatív meetingeken
  • Hazai és nemzetközi trendfigyelés
  • Szerepvállalás az ügynökség image-nak kialakításában és "eladásában"

Elvárások

  • Min. 3 éves releváns, rendezvényszervezés területén szerzett tapasztalat
  • Kiemelt szintű ügyfélmenedzsment
  • Erős projektmenedzsment szemlélet
  • Gyors, precíz és alapos munkavégzés egy strukturált rendszerben
  • Proaktív hozzáállás
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Sport rendezvények területén szerzett tapasztalat
  • Ügynökségnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Munkáját szenvedélyesen szerető csapat
  • Fejlődési lehetőség és tervezhető szakmai karrier
  • Versenyképes fizetés
  • Munkához szükséges eszközök biztosítása
  • Rendszeres szakmai képzések és workshopok
  • Nemzetközi márkák és ügyfelek, nagyszabású és komplex kampányok, projektek

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

Az Extreme Event&Communication, Magyarország egyik legnagyobb rendezvényszervező és BTL kommunikációs reklámügynökségeként azon dolgozik, hogy minden egyes találkozás – történjen bármilyen csatornán –
minőségi együtt töltött idő legyen ember és márka között.
Egy olyan közös történet, amely során a köztük lévő kapcsolat egyre szorosabbra fűződik.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: XTRM Group Kft.