MVM Services Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

senior projekt kontroller

Feladatok

  • Portfólió monitoring riport összeállítása, ellenőrzése a beérkező adatok alapján
  • Projektek költség-haszon elemzéseinek (DKCF) elkészítésében való támogatás
  • Részvétel az üzleti terv és különböző előrejelzések, valamint rendszeres cash-flow tervek elkészítésében
  • Beruházási keret nyitások koordinálása, figyelése és követése
  • A projektek terv-tény eltéréseinek szolgáltatása szöveges formában
  • Befejezetlen beruházások aktiválásának nyomonkövetése

Amit kérünk

  • Gazdasági diploma
  • Legalább 5 év projekt kontrolling tapasztalat
  • Erős elemző és problémamegoldó készség
  • Kiemelten fontos a magabiztos, haladó szintű MS Excel alkalmazás használata
  • Power BI ismeret nagy előnyt jelent a munkaköri feladatokban, nem kizáró feltétel, de értékes tudás

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • korszerű munkakörnyezetben támogató munkaközösség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
Cégnév: MVM Services Zrt.