MVM Ügyfélkapcsolati Kft.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen. Az MVM Csoport ügyfeleinek színvonalas kiszolgálása érdekében önálló cégbe szervezte ügyfélkapcsolati tevékenységét MVM Ügyfélkapcsolati Kft. néven. A társaság a cégcsoport cégeinek azonos tevékenységeit ellátó területek működését összehangolta, ezáltal lehetővé vált a külső és belső szolgáltatások folyamatos fejlesztése.

Senior koordinációs szakértő

Feladatok

  • Átfogó, részletes riportok, elemzések kidolgozása és automatizációja, döntéselőkészítő anyagok készítése
  • Javaslattétel a Társaság tevékenységéhez kapcsolódó folyamatok és informatikai rendszerek, valamint a riporting megjelenítő rendszer kialakítására, fejlesztésére, működtetésére
  • Támogatást ad a Társaság működési- és ügyfél kiszolgálási folyamatainak felülvizsgálatában, hatékonyság növelő intézkedések és módosítások megvalósításában, ezek eredményének visszamérésében
  • A Társaság belső kommunikációs stratégiájának megtervezése és megvalósítása, ezen fórumok és platformok üzemeltetése
  • Külső és belső rendezvények, megjelenések szervezése és koordinálása
  • Létesítménymenedzsmenttel kapcsolatos tevékenység irányítása és felügyelete
  • Támogatja a Társaság munka- és egészségvédelmi feladatait
  • Közreműködik a kiemelt-, illetve stratégiai projektek koordinációjában

Amit kérünk

  • Legalább 8 éves áram és/vagy gázszolgáltatói ügyfélkiszolgálási szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (diploma) - pénzügyi és/vagy gazdasági és/vagy menedzser irányú képzés
  • Társasági ügyfélszolgálati SAP tanfolyam
  • Microsoft Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás gépjármű-vezetői engedély

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • kötetlen munkaidő
  • üdülési, sportolási lehetőségek
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR

Cégnév: MVM Ügyfélkapcsolati Kft.