Feladatok

  • részvétel az éves tervezési folyamat koordinálásában, megszervezésében és lebonyolításában a társosztályokkal együttműködve
  • részvétel a havi előrejelzések készítésében
  • aktív részvétel a havi és éves zárásokban
  • cash-flow tervezés koordinálása
  • rendszeresen elkészített kontrolling jelentések, elemzések ellenőrzése
  • társosztályok részére készített kimutatások ellenőrzése
  • részvétel a jelentések, kimutatások továbbfejlesztésében, új elemzések kialakításában, a kontrolling tevékenységgel kapcsolatos folyamatok kialakításában
  • szakmai vezető munkájának segítése

Elvárások

  • rendelkezem felsőfokú szakirányú végzettséggel
  • legalább 5 év gyakorlatot szereztem a versenyszférában
  • aktívan, legalább középfokon használom az angol vagy német nyelvet
  • magas fokú MS-Office ismereteim vannak
  • jó analitikus készséggel, logikus gondolkodásmóddal rendelkezem
  • kiemelkedően pontos, megbízható és terhelhető vagyok
  • képes vagyok az önálló munkavégzésre
  • elkötelezettség és csapatszellem jellemez
  • ismerem az SAP vállalatirányítási rendszert (előnyt jelent)
  • angol nyelvtudással rendelkezem (előnyt jelent)

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • multinacionális munkakörnyezet, modern eszközpark
  • hibrid munkavégzés, havi 50% home office lehetőségével
  • nyelvtanulási lehetőségek
  • átfogó betanulási program
  • jogszabályban előírt utazási költségtámogatás
  • dinamikus csapat
  • jubileumi juttatás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.
Cégnév: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER BT.