Feladatok

  • corporate ügyfelek egyedi kockázatainak időszaki felmérése, az ügyfelek pénzügyi helyzetének, és Társaságunk fedezeti pozíciójának elemzése, értékelése, szükség esetén intézkedési javaslat kialakítása.
  • monitoringhoz kapcsolódóan kapcsolattartás az ügyfelekkel és a folyamatban érintett belső szakterületekkel
  • részvétel a releváns szabályzatok fejlesztésében és felülvizsgálatában

Elvárások

  • felsőfokú közgazdasági, pénzügyi vagy ezzel egyenértékű végzettség
  • vállalati pénzügyek és számviteli ismeretek
  • képesség önálló munkavégzésre, problémamegoldásra
  • kapcsolatteremtés, tárgyalási képesség,
  • készség csapatmunkában történő munkavégzésre
  • stabil felhasználói számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)

Előnyt jelent

  • pénzintézeti kockázatkezelési vagy monitoring területen szerzett ismeretek, szakmai, gyakorlati tapasztalat
  • haladó excel tudás

Amit kínálunk

  • heti 40 órás, határozatlan idejű jogviszony,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, a teljesítmény elismerése,
  • színvonalas, modern munkakörnyezet,
  • versenyképes juttatási csomag: alapbér + bónusz + egyéb juttatások,
  • egészségtudatos és családbarát munkahely,
  • sport tevékenység támogatása.

Céginformáció

Légy hatással Te is a fejlődésre!
Mi vagyunk az Euroleasing, az MBH Bank gépjármű- és eszközfinanszírozási leányvállalata, a lízingpiac (PIAC)VEZETŐ szereplője. Küldetésünk, hogy a szektor leginnovatívabb, leghatékonyabb megoldásaival segítsük ügyfeleink céljainak elérését. Szeretnéd Te is alakítani a mindent körülölelő innovációt?

Csatlakozz a dinamikus, a családbarát és Családbarát tanúsítvánnyal rendelkező, az egészséget és rugalmas munkavégzést támogató Euroleasinghez, aki 2023-ban elnyerte a Szerethető Munkahely címet is, az alábbi munkakörbe, ahol az elképzeléseid tényleg megvalósulhatnak, és ahol a folyamatos fejlődésed többek között a Kaizen-módszer rendszerszintű alkalmazása biztosítja.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, kérjük olvasd el weboldalunkon az "Álláshirdetésre jelentkezők részére szóló adatkezelési tájékoztatónkat", majd küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Cégnév: MKB-Euroleasing Zrt.