MVM Émász Áramhálózati Kft.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen. Az MVM Émász Áramhálózati Kft, az MVM csoport tagja, a magyar energiapiac meghatározó szereplője, több mint 700 000 ügyfél számára biztosít villamos energiát. Hosszú távon gondolkozunk: komplex energetikai megoldásainkkal és az energiaipar nemzetközi innovációinak hazai bevezetésével az energia új világát építjük. Nálunk szakmai fejlődésre, fontos feladatokra és biztos háttérre számíthatsz. Csatlakozz hozzánk!

Senior hálózatépítési munkatárs

Feladatok

  • Az elemi projektek részletes kivitelezési ütemterve alapján a munkaterület igénylésének, az anyagok megrendelésének elvégzése
  • A szükséges dokumentációs előkészítési feladatoknak, kiértesítéseknek, megrendeléseknek az elvégzése, teljesítésigazolások előállítása
  • A munkák elszámolásáról, D-tervi dokumentáció előállításáról történő intézkedés
  • A MIRTUSZ rendszer munkairányítási- és elszámolási feladatának végrehajtása, a szükséges módosítások elvégzése
  • Az üzemzavari készenléti rend szervezésében és működtetésében, valamint a HAVARIA helyzetek kezelésében történő részvétel
  • Együttműködés az Üzemeltető szervezetekkel az eszköz- és gépfelülvizsgálatok megszervezésében

Amit kérünk

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 év adminisztrációs tapasztalat
  • Rugalmasság és alkalmazkodó képesség
  • Minőségtudatosság és elkötelezettség a hatékony működés iránt
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Építési projektek előkészítésében, tervezésében, kivitelezésében szerzett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka