Alfa Vienna Insurance Group

Senior Folyamatszervező

Az Alfa Cégcsoportnál tudjuk, hogy a legmagasabb színvonalú szolgáltatást csakis a legjobb kollégákkal lehet garantálni. Felkészülten és együtt, mindig egy lépéssel előrébb járhatunk másoknál és valódi értéket teremthetünk ügyfeleink számára.

Az Alfa Vienna Insurance Group Biztosító Zrt. Ügyvitelszervezés és Irányítás területe teljes munkaidőben, napi 8 órában Folyamatszervező munkatársat keres.

Jelentkezz, ha Te is küldetésednek érzed, hogy egy felkészült és összetartó, a személyes fejlődésedet folyamatosan támogató közegben teremts értéket mindennapi munkáddal!

Amiben SZÁMÍTUNK RÁD

  • üzleti, ügyviteli folyamatok és igények, lehetőségek felmérése, elemzése, újak tervezése az érintett területek bevonásával
  • megoldási lehetőségek összegyűjtése, az üzleti követelmények és üzleti igények összeállítása
  • együttműködés üzleti területtel az üzleti folyamatok tervezésében, és kapcsolattartás a rendszerfejlesztéssel a folyamatok IT támogatásának tervezésében
  • üzleti, ügyviteli folyamatok működését hatékonyabbá tevő javaslatok megfogalmazása
  • folyamatdokumentáció elkészítése, aktualizálása a folyamatdokumentációs rend szerint
  • közreműködés az utasítások kialakításában
  • szakterületek által készítendő utasítások és a folyamat-minőségbiztosítás támogatása
  • az ügyviteli folyamatok módosításainak kommunikációja
  • a feladatkörébe tartozó folyamatok részletes ismerete
  • meglévő folyamatok elemzése, szakmai egyeztetése
  • folyamatfelülvizsgálat során a folyamatgazda támogatása
  • funkcionális, folyamati tesztesetek elkészítésének támogatása, tesztelésben való részvétel
  • ügyviteli, üzleti folyamatok oktatása
  • a szakterületek munkájának folyamatos támogatása
  • több rendszert érintő igények/projektek folyamati, szervezési és tesztelési feladatainak összefogása, koordinációja
  • projektek szakmai támogatása üzleti elemzői feladatok ellátásában

Amit VÁRUNK TŐLED

  • folyamatszervezői, üzleti elemzői feladatkörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • folyamatalapú elemzési, tervezési ismeretek
  • IT alapismeretek
  • tesztelési ismeretek
  • logikus gondolkodás
  • legalább középfokú angol nyelvtudás (főként írásban)
  • felsőfokú végzettség (például Közgazdász, Műszaki, Pénzügyi)

Ami ELŐNY SZÁMODRA

  • folyamat-modellezési tapasztalat, EA, Aris, BPMN 2.0 ismerete
  • JIRA, Confluence, tesztmenedzsment rendszerek gyakorlati ismerete
  • Projektmenedzsment ismeretek, PMI-PBA oklevél
  • nyitott vagy új feladatok megoldására, folyamatos tanulásra
  • biztosításszakmai ismeretek

Ami még ALFÁVÁ TEHET

  • önálló, eredményorientált munkavégzés jellemez
  • jó a szervező és kommunikációs készséged
  • munkáddal szemben mindig igényes vagy

Amit mindezért NYÚJTUNK

  • szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb biztosítójánál
  • stabil nagyvállalati háttér
  • részben otthonról történő (hibrid) munkavégzés
  • versenyképes jövedelem
  • önálló, kreatív munkavégzés lehetősége
  • jó munkahelyi légkör

A jelentkezem gombra kattintva küldd el önéletrajzod.