STRABAG employs about 86,000 people at 2,400 locations around the world, working on progress. Our projects are characterised by their uniqueness and individual strengths, just like each and every one of us. From building construction and structural engineering, road construction and civil engineering, bridge building and tunnelling, project development, building materials production or facility management – we think ahead, and aim to become the most innovative and sustainable construction technology group in Europe. Equal opportunity, diversity and inclusion are an integral part of who we are as a company and how we operate. Together we work as partners to complete projects successfully and grow with new challenges. Together we achieve great things. Build the future with us!

Senior Expert People&Culture Partner / HR vezető

Job-ID: req63734

Feladatok:

Leendő Senior Expert People&Culture Partnerként kiemelt szerepkörben számítunk támogatásodra a budapesti központtal működő, 12 ország operatív egységeit felölelő régió stratégiai és operatív HR kérdéseiben. Vezető beosztású személyként a felsővezetés közvetlen irányítása alatt te fogod nyomon követni az egyes országokra vonatkozó HR stratégiai irányok meghatározását és szakmailag irányítod a régió People&Culture csapatainak munkáját. Olyan elhivatott és tapasztalt HR szakembert keresünk, aki képes több országon átívelő projekteket összefogni és emellett személyes kompetenciái és szemléletmódja révén hozzájárul az emberközpontú vállalati kultúránk továbbfejlesztéséhez. A pozíció tekintetében az utazási hajlandóság is fontos szempont, mivel bizonyos időközönként szükségesnek tartjuk a régióhoz tartozó országok személyes látogatását is.

A pozícióban az alábbi főbb feladatok várnak rád:

  • felsővezetők támogatása stratégiai és operatív HR kérdésekben
  • HR stratégiai célok megfogalmazása az üzleti igények és a központi iránymutatás figyelembevételével
  • a meghatározott célok implementálása a régió országaiban
  • People&Culture Partnerek szakmai irányítása, fejlődésük támogatása
  • központilag meghatározott HR folyamatok bevezetése, működtetése (pl. potenciálmenedzsment, workforce planning)
  • toborzás, kiválasztás a menedzsment szintű pozíciókban
  • utódlástervezési és kinevezési folyamatok menedzselése
  • szervezetfejlesztési igények megfogalmazása, akcióterv kidolgozása
  • HR marketing költségek tervezése, felügyelete
  • szakmai workshopok vezetése
  • szervezeten belüli tudásmegosztás és tapasztalatcsere elősegítése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (HR menedzsment, munka -és szervezetpszichológia vagy hasonló releváns szakon)
  • stratégiai fókuszú, mélyreható szakmai ismeretek
  • vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • mobilitás (rendszeres külföldi utazás vállalása)
  • erős kommunikációs és interperszonális készségek
  • MS Office magas szintű ismerete
  • priorizálási képesség, időmenedzsment

Előny:

  • OKR keretrendszer
  • változásmenedzsment
  • coaching
  • további idegennyelv ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 1117, HU

Amit kínálunk:

  • Széleskörű képzési lehetőségek
  • Változatos karrierlehetőségek, szakmai fejlődés
  • Parkoló
  • Tisztességes és piacképes fizetés
  • Modern eszközökkel felszerelt kávé- és teakonyha
  • Egészségprogramok
  • Céges rendezvények, programok
  • Jó megközelíthetőség

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. A nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a cégünkre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fog találkozni.