Feladatok

  • Optimális készletszint fenntartása a költséghatékonyság figyelembevételével
  • Konszignációs készlet nyomon követése, áru visszaküldésének felügyelete, adminisztrációjának ellenőrzése
  • Hallókészülékek rendelkezésre állásának biztosítása, beérkezések tervezése, szervezése, nyomon követése
  • Minimum készletszintek rendszeres felülvizsgálata
  • Heti, havi, éves riportolás (beszerzés és készlet havi riportok, illetve előrejelzés, éves tervezés)
  • Féléves és éves leltár tervezése és irányítása
  • Portfólió-management, új termékek bevezetése
  • Termék árváltoztatások rögzítése, árlista karbantartása, beszállítókkal való tárgyalások lebonyolítása a Marketing osztállyal együttműködve

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves logisztika/supply chain területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft programok felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság és döntésképesség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomagot, cafeteria rendszert
  • Nemzetközi, stabil háttérrel rendelkező munkahelyet, fejlődési lehetőséget
  • Emberközpontú vállalati filozófiát, támogató csapatot
  • Modern munkakörnyezetet
  • Lehetőséget részben otthoni munkavégzésre
  • Elkötelezett csapatot és támogató munkakultúrát

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az AMPLIFON Magyarország Kft. a magyar hallókészülék piac meghatározó szereplője. Magyarországon elsőként országos lefedettséggel működik, a hallásrehabilitáció területén napjainkban elérhető összes megoldással rendelkező vállalata. Központi logisztikai osztályukra keressük új Senior Ellátási Lánc Specialista kollégánkat, aki koordinálja a magyarországi logisztikához kapcsolódó folyamatainkat.