Grafton Recruitment

Senior Digital Account Manager (103-19-44160/PR)

Feladatok:

Nemzetközi PR és kommunikációs ügynökséghez keresünk elkötelezett és tapasztalt szakembert, aki jártas a digitális kommunikáció területén. Ha rendelkezel márkaépítési tapasztalatokkal különösen az integrált kampányok és digitális kommunikációs projektek terén, akkor ne is keress tovább ez a TE pozíciód!

Milyen feladatokra számíthatsz:

- Stratégiai tanácsadás az ügyfeleknek, integrált kampányok kidolgozása és végrehajtása.
- Ügyfélkapcsolatok kezelése és építése, az ügyfelek igényeinek megértése és hatékony kommunikáció biztosítása.
- Költségvetések kezelése.
- KPI-k és mérési mutatók meghatározása.
- Account csapat motiválása és vezetése.
- Együttműködés más szakmai csapatokkal a projektek sikeres lebonyolítása érdekében.

Elvárások:

Mi szükséges ahhoz, hogy sikeres pályázó legyél:

- Legalább 3-5 év tapasztalatod van vezető kommunikációs, digitális, PR ügynökségben vagy globális/nagyvállalatnál.
- Erős stratégiai tervezési készséggel és prezentáló képességgel rendelkezel.
- Magabiztos angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt.
- Kiválóan érted a közösségi média platformokat, analitikai eszközöket.

Amit a megbízónk kínál:

Partnerünk által kínált előnyök:

- Rugalmas, hibrid munkavégzési lehetőség.
- Szakmai fejlődési lehetőségek.
- Az iroda Budapest szívében, egy fantasztikus környezetben található.
- Barátságos kollégák és kiváló csapatmunka.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing