Senior Cost Controller - Ipolytölgyes 103-7-44417 / PR

Külföld
Grafton Recruitment

Senior Cost Controller - Ipolytölgyes (103-7-44417/PR)

Feladatok:

Autóipari gyártó partnerünk megbízásából csapatbővítés végett keresünk Senior Cost Calculator kollégát, aki közvetlen módon segíti a Sales Director munkáját és támogatja szakmailag a csapat többi tagját.

Fő feladatok:

- Költségek számítása az egyes termékekre és fejlesztési költségek kalkulációja az új projektekre
- Tesztelési költségek meghatározása az előírt szabványok szerint
- Eszközhasználati és karbantartási költségek becslése
- Logisztikai költségek számítása
- Belső költségszámítási adatok átstrukturálása az ügyfél által megkívánt formátumba
- Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal
- Az esetleges problémák és kérdések megoldása

Elvárások:

Ami a sikeres pályázáshoz szükséges:

- Minimum 5 év szakmai tapasztalat automotive/B2B környezetben
- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Excel magasszintű ismerete
- Előny a német nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál:

Alapbéren felüli juttatások:

- Cafetéria (nettó 29 000 Ft)
- Üzleti kiküldetések/utazások esetén járó anyagi juttatás
- Céges autó próbaidő lejártát követően (magánhasználatra is)
- Mobil, laptop
- Modern irodai környezet, befogadó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Üzleti elemző

Cégnév: Grafton Recruitment Kft.