Feladatok

  • Videómenedzsment szoftver (VMS) front-end fejlesztése
  • Kis fejlesztőcsapat (1-2 fő) felépítése és menedzselése
  • Tervezett munkarend: heti 3 nap irodai és 2 nap otthoni munkavégzés az első hónapokban

Elvárások

Várjuk jelentkezésedet, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Több éves C# programozói tapasztalat
  • Mélyreható .NET keretrendszer ismeretek
  • WinForms és WPF fejlesztői tapasztalatok
  • DirectX ismeretek vagy OpenGL fejlesztői tapasztalatok
  • Képesség látványos, felhasználóbarát és reszponzív UI tervezésére
  • Ismeretek a grafikai eszközök és animációk használatában a felhasználói élmény fokozására
  • Tapasztalat többszálú (multithreading) programozásban
  • Hálózati alapismeretek, TCP/IP technológia ismerete
  • Proaktív és konstruktív hozzáállás, jó együttműködési készség
  • Magas szintű szakmai igényesség, megbízhatóság
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

Még jobban örülünk, ha a lentiek is megvannak:
  • Emberek/csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • .NET MAUI tapasztalatok
  • Szakirányú felsőfokú képesítés

Segíthetsz nekünk az alábbiak megosztásával - emailben vagy a CV részeként - és előny a jelentkezéskor:
  • Pár mondatos bemutatkozás: mi a célod most a karrieredben, milyen munkát/munkahelyet keresel
  • Bérigény megjelölése
  • Saját publikus programozási munkák/projektek/referenciák

Amit kínálunk

Ezekre számíthatsz nálunk:
  • Izgalmas feladatok, kemény munka, kihívások
  • Sokoldalú, szakmailag kiemelkedő kollégák
  • Összetartó csapat, nyitott és baráti légkör
  • Korrekt bérezés, hosszú távú perspektíva egy növekedő cégben
  • (És igen: van gyümölcsnap, céges ebédek, közös tortázás, színház, spontán és szervezett csapatépítők, karácsonyi buli, céges parkoló stb... de ne elsősorban ezek miatt jelentkezz!)

Kiválasztási folyamat:
  • Előszűrés önéletrajz és elküldött egyéb információk alapján
  • Telefonos beszélgetés az ügyvezetővel
  • Online interjú (Teams)
  • Személyes interjú és szakmai teszt III. kerületi irodánkban a fejlesztési vezetőkkel és az ügyvezetővel
  • Szükség esetén utolsó forduló, megállapodás

A folyamat minden lépése után legkésőbb 1 héten belül kapsz tőlünk visszajelzést.

Ha előzetesen vagy közben bármilyen kérdésed van, Te is keress minket bátran!

Várjuk jelentkezésedet!

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

100%-ban magyar tulajdonú cégünk közel 20 éve tölt be meghatározó szerepet a hazai biztonságtechnikában IP-alapú videó megfigyelőrendszerek területén.

Portfóliónk központi eleme a saját fejlesztésű videómenedzsment szoftver (Intellio Video System - IVS), mely számos város, autópálya, oktatási intézmény, bevásárlóközpont, napelempark, sportcsarnok és egyéb létesítmény videófelügyeletét látja el megbízhatóan.

Bővülő cégünkbe tapasztalt C# fejlesztőt keresünk, aki kliens oldalon bekapcsolódik az IVS szoftver fejlesztésébe, valamint egy új kisebb (rajta kívül még 1-2 fős) csapat felépítésébe és menedzselésébe.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után önéletrajz csatolásával.