Feladatok

  • Behajtási eljárások lefolytatásához a rendelkezésre álló fedezetek és az adós gazdálkodási helyzetének felmérése, értékelése, a behajtási koncepció és javaslat kidolgozása
  • Folyamatos kapcsolattartás és az egyeztetések végrehajtása a behajtással megbízott hitelintézettel vagy céggel
  • A követelés megtérülésének érdekében szükséges egyeztetések végrehajtása, megállapodások előkészítése
  • Előterjesztés készítése a követelések engedményezésének jóváhagyására
  • Behajtási bevételek és költségek folyamatos figyelemmel kísérése, naprakész nyilvántartása

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Legalább 1-2 éves banki hitelezési vagy behajtási területen szerzett tapasztalat
  • Önálló és hatékony munkavégzés
  • Együttműködési készség
  • Kapcsolódó jogszabályi környezet ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagunk egyszerre nyújt biztonságot és motivációt (magán-egészségügyi szolgáltatás,szakmai képzések)
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

Garantiqa Hitelgarancia Zrt. hitelintézettel azonos jogállású pénzügyi vállalkozás keres senior behajtási munkatársat teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Jövedelem igény megjelölésével, magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Jelentkezési határidő:

  • 2024.07.30.
Cégnév: Garantiqa Hitelgarancia Zrt.