MVM Informatika Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen. A cég elsődleges célja, hogy a Holding tagvállalatainak magas szintű informatikai szolgáltatásokat nyújtson. A társaságnak a legmodernebb technológiai megoldásokra épülő szolgáltatás portfóliója tartalmazza a következőket: Service Desk (Ügyfélszolgálat), IT „közmű” jellegű szolgáltatások (pl.: e-mail, internet, nyomtatás), IT alkalmazások szolgáltatása (pl.: SAP), Elektronikus dokumentum-menedzsment és Szoftver- illetve hardverbeszerzések.

Senior Back-End Fejlesztő

Feladatok

  • REST API fejlesztés ASP.NET Web API – val
  • Komplex business domain megértése és fejlesztése
  • 3rd-party komponensek / API - k integrálása
  • Éles incidensek kezelése és javítása

Amit kérünk

  • 5 évnél több szakmai tapasztalat
  • ASP.NET (intranet és/vagy internet) és .NET fejlesztési tapasztalat
  • REST API fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • SQL és NoSQL (Redis, MongoDB, RavenDB, Cassandra) programozásában szerzett tapasztalat
  • Komplex , elosztott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs képesség
  • Proaktív szemlélet

Előnyt jelent

  • Git és Powershell tapasztalat
  • PWA tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Cégnév: MVM Informatika Zrt.