Feladatok

  • Felszolgálók segítése, támogatása

Elvárások

  • - kiemelkedő kommunikációs készség
  • - jó fizikum-
  • - állóképesség, terhelhetőség
  • - angol nyelvismeret

Előnyt jelent

  • - szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • - szakirányú végzettség előnyt jelent
  • - nyitott, vidám, pozitív személyiség, csapatmunkában való aktív részvétel
  • - precíz, becsületes munkavégzés

Amit kínálunk

  • - 25 év alatti életkor esetében a fiataloknak járó adókedvezmény értelmében:
    nettó 330-380 e Ft fizetési lehetőség
  • - nemzetközi légkör
  • - professzionális csapat
  • - egyedülálló munkakörnyezet
  • - napi 2x meleg étkezés

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Hard Rock a világ egyik legismertebb márkája, amely 20.000 főt foglalkoztat közel 200 helyszínen, 6 kontinensen. A Hard Rock nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés, amelynek most Te is részese lehetsz. Ez a hely rendhagyó, itt valóban számít az, hogy jó legyél abban amit csinálsz.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.