Feladatok

A tökéletes nap egy tökéletes reggelivel kezdődik. Legyél ennek a mestere!
Keresünk egy szenvedélyes és tehetséges séfet, akivel együtt felejthetetlen reggeliket és különleges eseményeket szervezhetünk. Ha szereted a változatosságot, kreatív vagy és szívesen dolgozol egy dinamikus csapatban, akkor ne habozz jelentkezni!

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat a gasztronómia területén, különösen svédasztalos rendezvények szervezésében.
  • Kiváló szakácsmesteri készségek és kreativitás
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség
  • Vendégközpontú hozzáállás

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben, vagy hotelben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Egy inspiráló munkakörnyezetet, ahol szabad kezet kapsz a kreativitásodra
  • Lehetőséget, hogy egyedi svédasztalos reggeliket állíts össze és különleges ételeket készíts céges és baráti rendezvényekre
  • Egy összetartó csapatot, ahol a közös munka öröm
  • Versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat
  • Jellemzően reggeli és nappali munkavégzés, családos séfek álma :)

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Fényképes, szakmai önéletrajzokat a 'Jelentkezem' gombra kattintva várjuk.