Feladatok

-a'la carte ételekülönlegességek és a napi menü elkészítése
-konyha vezetése
-beosztás írás
-rendelés leadás

Elvárások

-minimum 5 év vezető pozícióban

Előnyt jelent

-külföldi tapasztalat, mint USA, Anglia, Franciaország

Amit kínálunk

-havi 700-750eft Netto fix
-heti 5 nap
-napi 10 óra max
-az étterem napközben van nyitva!

Jelentkezés módja

A jelentkezés gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát!
Cégnév: M.N.A. Group Hungary Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Szakács / Séf Fejér megye

A konyha irányítása a cégvezető utasítása alapján 5-8 fős csapat irányítása Ételek receptúra szerinti készítése Tálalási feladatok Beszerzési ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Szakács / Séf Csongrád-Csanád megye

a'la carte ételek és pizzák készítése ételek ízesítése,tálalása,adagolása nyersanyagok előkészítése és feldolgozása HACCP rendszer szakszerű ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Séf Veszprém megye

Feladatok Szezonális étlap és rendezvény étel kínálat összeállítása. Vendégek gyors, pontos, magasminségű kiszolgálásának biztosítása Alapanyagok ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE