Feladatok:

  • Támogatás a raktárakban

  • A meglévő rendszereket karbantartása, szükséges változtatások alkalmazása

  • A WMS (S4 Hana SAP) nyilvántartása és kezelése

  • Jelentéskés és management eszközök (SQL) fejlesztése és kezelése

  • A raktárrendszer, az összes támogató folyamat és szolgáltatás felügyelete

  • A felhasználói rendszerhibák(ügyfél/operátor) megoldása

  • EDI kezelése és vezérlése

  • Rendszerváltozások tesztelése és bevezetése

  • Új felhasználók képzése

  • Rendszeres jelentéskészítés

  • Alkalmanként készenlét (telefonon)

Elvárások:

  • SAP magas szintű ismerete

  • Excel és SQL haladó szintű ismerete

  • Angol emelt szinten (B2) szóban és írásban egyaránt

  • Proaktivitás az új technológiák bevezetésében

  • Gyors döntéshozatali- és szervezőkészség

  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Cafeteria

  • Bejárási támogatás

  • Stabilitás, karrier növekedés és tanúsított képzések széles skálája

  • Barátságos csapat és kellemes munkakörnyezet

  • Gyümölcsnapok, ingyenes kávé, Alza/Praktiker kedvezmények

  • Lehetőség különféle jegyek megnyerésére (pl. Forma1, Coldplay, Bayern München és Manchester United jegyek online vetélkedők keretein belül egész évben)

  • Lehetőség jótékonysági tevékenységekben való részvételre pl. DHL Go Green és Disaster Recovery Group program

  • Welcome csomag

  • Home Office lehetőség már a betanulási időszak alatt is

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Debrecen

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Villám Ágnes