Magyar Posta Zrt.
A Magyar Posta Zrt. IT Üzemeltetési Igazgatóságának, SAP Devops csoportja SAP DevOps témavezető szakértő (rendszerszervező, SAP modulgazda) munkatársat keres

SAP DevOps témavezető szakértő (rendszerszervező, SAP modulgazda)

Feladataid lesznek:

  • Üzleti igényhez tartozó technikai funkciók, IT folyamatok megtervezése, az érintett SAP rendszereken/modulokon átívelően
  • Felelősségébe tartozó SAP rendszerek esetében a fejlesztési projektekhez tartozó beszerzéshez szükséges műszaki dokumentáció elkészítése, elkészítésében közreműködés
  • Informatikai követelmények meghatározása, az elkészült rendszerszintű követelményspecifikációk összhangjának ellenőrzése a SAP rendszerekre
  • Kialakítandó SAP rendszer funkcionalitás kapcsán a rendszerelemzési munkafolyamat végrehajtása, a rendszerelemzési munkafolyamat ellenőrzése
  • SAP rendszerek fejlesztése során előálló, az átadáshoz szükséges dokumentumok véleményezése és validálása
  • Kapcsolattartás a rábízott SAP rendszerek fejlesztőivel
  • Részvétel a SAP-t érintő fejlesztések átvételében
  • Rábízott SAP alkalmazás megismerése; tovább fejlesztésben és üzemeltetés-támogatásban a rendszerfelelősi feladatokat ellátása
  • Üzemeltetésben tapasztalt problémák alapján a tovább fejlesztési igényeket definiálni
  • Együttműködés a SAP rendszereket/modulokat használó területekkel, továbbá az informatikai szolgáltatásokban közreműködő külső és belső résztvevőkkel
  • Informatikai vészhelyzetek esetén közreműködés az üzletmenet folytonosság biztosítása érdekben

Amit mi kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag.
  • Megbízható, stabil vállalati környezet.
  • Szakmai kihívást jelentő feladatok.
  • Jó csapat!

Amit kérünk:

  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági szakirányú végzettség és/vagy legalább 3-5 év releváns rendszerszervezői/modulgazdai tapasztalat
  • Az Érintett SAP rendszerek (SAP ECC moduljai (különösen a gazdasági modulok) és SAP CRM) architektúrális ismerete. Az egyes modulok által standard módon támogatott főbb üzleti folyamatok ismerete.
  • Speciális szakmai ismeret: értékesítési, értékesítés támogatási folyamatok ismerete (SAP ECC SD modul/CRM rendszer)
  • Jó problémamegoldási- és együttműködési készség
  • Rendszerszemléletű, analitikus gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • SAP rendszerek üzemeltetésében vagy DevOps működtetésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Agilis fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • Üzleti követelményelemzési gyakorlat
  • SAP rendszerek fejlesztésében, üzemeltetésében vagy DevOps működtetésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete középfokú szinten, angol nyelvű dokumentáció olvasása

További információk:

Munkavégzés helye: Rugalmas munkavégzési hely/Budapest

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
Cégnév: Magyar Posta Biztosító Zrt.