Multi Job Iskolaszövetkezet
Partnerünk az Ecolab,  a világszerte vezető  víz-, higiéniai és fertőzésmegelőzési megoldások és szolgáltatások partnerének  keresünk hosszútávra angol és olasz nyelven beszélő munkavállalókat SAP admin és ügyfélszolgálat területre, azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák

  • rendelések rögzítése SAP felületen
  • ügyfelektől beérkező kérdések megválaszolása / továbbítása a megfelelő felelős csoportoknak
  • SAP riportok futtatása
  • kommunikáció az olasz kollégákkal a megrendelésekkel kapcsolatban
  • backoffice munka, sem bejövő, sem kimenő hívások kezelése nem része a munkának

Az álláshoz tartozó elvárások

  • adminisztrációs munkában szerzett tapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség
  • heti 40 óra vállalása irodai munkarendben (home office - heti min. 1 irodai munkavégzés)

A jelentkezéshez kérjük csatold magyar, vagy angol nyelvű önéletrajzodat!
Cégnév: Kandó Kálmán Műszaki Főiskola Multi Job Iskolaszövetkezet