Feladatok

  • a Samsung ügyfelei élményként éljék meg az üzletben történő vásárlást, illetve ügyintézést,
  • a betérők teljeskörű igényfelmérésben részesüljenek, ami alapján megtalálod, bemutatod és értékesíted számukra a hozzájuk legjobban illő terméket,
  • az üzletágvezető iránymutatásai alapján az üzletben dolgozó kollégák fejlesztésével segíted a csapat és az egyén, minőségi és mennyiségi célok elérését,
  • figyeled a munkatársaid által alkalmazott gyakorlatot, megosztod velük a leghatékonyabb értékesítéstechnikai eszközöket és támogatod őket az elsőrangú ügyfélkiszolgálás elsajátításában. Koordinálod az értékesítési eredmények maximalizálását, majd fenntartását.
  • megvalósítod a Samsung által előírt értékesítési módszereket és folyamatokat,
  • segíted az adott üzletet, az üzlet kereskedelmi céljainak elérésében
  • betanítod és fejleszted az új munkavállalókat adott üzleten belül
  • segíted adott üzlet adminisztratív feladatainak ellátását (beosztások /rendelések/ statisztikák /elszámolások készítése, nyitással és zárással kapcsolatos teendők, kassza kezelése)

Elvárások

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • meggyőzően kommunikálsz és szeretsz emberekkel foglalkozni
  • szeretnél és tudsz is felelősséget vállalni egy csapatért, a közös eredményekért
  • vonz a versenykörnyezet, folyamatosan keresed a lehetőséget a fejlődésre
  • motivál, hogy lehetőséged van jobb teljesítménnyel magasabb eredményt elérni
  • nem ijedsz meg a kihívásoktól és nehézségektől, hanem egyből a megoldást keresed
  • vannak felhasználói számítógépes ismereteid és nem ijedsz meg a rendszeres használatától

Előnyt jelent

  • dolgoztál már hasonló területen, Üzletvezetői pozícióban
  • Van mobil kommunikációs piac és termékek terén ismereted
  • Van értékesítési területen szerzett tapasztalatod
  • Magabiztosan beszélsz angolul
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Innovatív, fiatal és támogató csapat tagja lehetsz
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra
  • Versenyképes jövedelemre tehetsz szert
  • Teljes munkaidős foglalkoztatásban részesülsz (8órás munkarend, hétfőtől péntekig)

Céginformáció

Szeretnél egy profi, innovatív és fiatalos csapatban dolgozni?

A Strong & Unique Kft., Samsung Experience Store üzletágának csapatában lehetőséged lesz az önmegvalósításra, szakmai fejlődésre és ezek által személyes karriercéljaid elérésére az értékesítés területén.
Ha szeretsz emberekkel foglalkozni és a folyamatosan változó világunkban egy biztos csapat tagja szeretnél lenni, akkor jelentkezz.

A kiváló ügyfélélmény biztosítása mellett, a munkakör célja az üzlet mindennapi munkájának támogatása a márkabolt vezetésében és irányításában.

Kiemelt feladatai közé tartozik az értékesítésen túl az üzletben dolgozó kollégák fejlesztésében, támogatásában való szerepvállalás és teljes felelősségvállalás az üzlet működéséért.

Cégünk értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt.