Feladatok

  • A területért felelős Sales Managerrel való szoros együttműködés, értékesítést támogató tevékenység
  • Adatok egyeztetése és bekérése az ügyfelektől, velük való aktív kommunikáció
  • Beérkező információk dokumentálása belső vállalati rendszerekben
  • Projectek előkészítésének teljes körű támogatása, dokumentálása, projektek életciklusának követése
  • Automatáink telepítésénél az adminisztratív feladatok elvégzése, a telepítés részleteinek kommunikálása az ügyfelek felé
  • Vállalati rendszerben értékesítési bizonylatok rögzítése, adminisztrálása
  • Projektekkel kapcsolatos számlák előkészítése és ellenőrzése
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés

Elvárások

  • Megbízható, legalább középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office programok magabiztos ismerete (Outlook, Excel, Word, PowerPoint)
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés
  • Problémamegoldó és preventív gondolkodásmód
  • Ügyfélközpontú kommunikációs készség és szemlélet
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • Proaktivitás

Előnyt jelent

  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Hasonló adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Magas cafetéria juttatás
  • 1 műszakos munkarend
  • Munkába járási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
  • Családias munkahelyi légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

Magyar tulajdonú vállalat vagyunk, mely az elmúlt évek során fokozatosan növekedett, és egyre szélesebb termékválasztékkal vagyunk jelen, egyre több nemzetközi piacon. Támogatjuk a fejlődésre való nyitottságot és biztosítjuk a megfelelő hátteret ahhoz, hogy itt ki tudj teljesedni.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.