Feladatok

  • HORECA portfóliónk értékesítése ügyfeleink számára.
  • Új partnerek keresése, hosszú távú üzleti kapcsolatok kialakítása.
  • Az elkötelezett ügyfelek portfóliójának bővítése Budapesten.
  • Rendszeres üzleti találkozók a gasztronómiai partnerekkel.
  • Napi/heti jelentések készítése.
  • Árajánlatok készítése.
  • A meghatározott üzleti célok elérése.
  • A legújabb gasztronómiai trendek követése és a termékportfólió bővítésére vonatkozó igények felmérése.
  • Vevő fizetéseinek nyomonkövetése.
  • A cég hatékony képviselete.
  • Termékbemutatók, áruprezentációk szervezése.

Elvárások

  • Középiskolai végzettség.
  • Tapasztalat a gasztronómia területén.
  • Pozitív hozzáállás, sikerorientáltság, proaktivitás és kezdeményező hozzáállás.
  • Határozott kommunikáció, kitűnő prezentációs készség.
  • Rugalmasság és stresszkezelő készség.
  • Értékesítési képviselői, vagy többéves vendéglátásban szerzett tapasztalat.
  • Képesség önálló és csapatban való munkavégzésre.
  • Magyar és alapfokú angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Saját üzleti partneri portfólió.
  • Séf, vagy szakács munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Motiváló fizetés: alapbér + bónusz (nettó 400.000-1.000.000 + Ft/hó).
  • Lelkes csapat a világ második legnagyobb élelmiszeripari vállalatának hátterével.
  • Coaching az általános értékesítési készségekről és a vállalat üzleti stratégiájáról.
  • Képzések, szakmai fejlődési lehetőség.
  • Önálló munkavégzés.
  • Céges telefon és számítógép.
  • Céges autó.

Céginformáció

A Bidfood Hungary Kft. a Bidfood nemzetközi vállalatcsoporthoz tartozik, amely a világ második legnagyobb élelmiszeripari forgalmazója. Minden piaci szegmensben értékesítünk - az étkezdéktől a csúcskategóriás éttermekig, valamint a szállodák és a vendéglátás számára.
Saját fagylalt, hús, vadhús, fagyasztott készételek, friss hal és csomagolt zöldségek gyártásával a Bidfood büszke sokszínű termékválasztékára és kivételes minőségére.

Keressük nagyszerű kommunikációs készséggel rendelkező új kollégánkat, aki otthonosan mozog a gasztronómia világában.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Bidfood Czech Republic s.r.o.