Feladatok:

  • Ipari berendezések értékesítése
  • Új beszállítók és ügyfelek felkutatása
  • Személyes ügyfél- és beszállító látogatások az ország területén
  • Meglévő japán és német ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Szoros együttműködés a partnerekkel a legoptimálisabb megoldások kidolgozása céljából
  • Magyar és kelet-európai piacra való terjeszkedés, az üzlet fejlesztése
  • Folyamatos kollaboráció a szerviz- és globális képviseleti hálózattal

Elvárások:

  • Gépek értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Céges gépjármű
  • Home office lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos, támogató csapat
  • Személyes fejlődést támogató sokrétű feladatok

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 38fd26
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni