Feladatok

  • Ügyfelek számára személyre szabott árajánlat készítése (pl: OFP pályázat);
  • Hitel/Kölcsön finanszírozási konstrukciókkal kapcsolatos tájékoztatás;
  • Pályázati dokumentációk kitöltésében való segédkezés;
  • Kiküldött ajánlat átbeszélése telefonon;
  • Kapcsolattartás a senior értékesítővel a napi munkafolyamat meghatározása érdekében;
  • Folyamatosan kövesd nyomon a tervszámok megvalósulását;
  • Az eladási terület eredményesség biztosítása az üzleti célok megvalósulásáért;
  • A meghatározott a munkafolyamatok betartása és annak mentén hatékony munkaszervezés;
  • Az ügyfél elégedettség és az ügyfélkiszolgálás megfelelő minőségének szemmel tartása.

Elvárások

  • Integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat;
  • Legalább 3-4 éves tapasztalat hasonló munkakörben (referencia személy biztosítása);
  • Önálló munkavégzés;
  • Empatikus egyben határozott személyiség;
  • Rugalmasság, pontosság, jó szervezőkészség;

Előnyt jelent

  • Hasonló üzletágban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Piacképes bérezés és bónusz (Alapbérrel együtt elérhető havi kereset reálisan: 220.000-600.000)
  • Stabil dinamikusan növekvő cégcsoport háttér;
  • Céges telefon;
  • Segítőkész csapat;
  • Támogató vezetőség;
  • Betanítás;
  • Innovatív, dinamikusan fejlődő üzletág;
  • Hosszútávú munkalehetőség;

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az INERSOL Cégcsoport 20 éve egyet jelent a minőséggel!
Cégkultúránk fontos eleme, hogy minimum olyan minőségi kivitelezést és szolgáltatást biztosítunk ügyfeleink számára, amit fordított esetben mi is elvárnánk, ehhez pedig a legkiválóbb emberekre van szükségünk. Ha érzel magadban elhivatottságot arra, hogy lelkiismeretes munkáddal, proaktív hozzáállásoddal, etikus viselkedéssel tegyél ahhoz, hogy Magyarország egyik piacvezető cégévé váljunk, akkor jelentkezz hozzánk!