Feladatok

  • Legfőbb feladataid közé fog tartozni, hogy bővítsd a cégcsoport ügyélkörét, és igényalapú pénzügyi tervezéssel és tanácsadással szolgáld ki
  • Vállalatunk meglévő ügyfeleinek felkeresése is feladataid része lesz, a hosszútávú üzleti kapcsolat kiépítése és ápolása céljából
  • Pénzügyi értékesítőként a társaság termékeinek értékesítése lesz majd a fókuszban, (biztosítás, hitel, tőkepiaci befektetés)
  • Elengedhetetlen, hogy magas színvonalon végezd a munkád, ugyanis ügyfeleink elégedettségét és lojalitását csak így növelhetjük
  • Elvárjuk Tőled, hogy folyamatos fejlődj és naprakészen tartsd szakmai tudásod, valamint, hogy elérd a kitűzött értékesítési célokat

Elvárások

  • Legalább felsőfokú végzettséggel rendelkezel (MNB hatósági vizsga előny
  • Eredmény- és ügyfélorientált a személyiséged
  • Nyitott vagy az új technológiák alkalmazására
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készséged van

Előnyt jelent

MNB hatósági Pénzügyi, vagy Biztosításközvetítői vizsga előny
Értékesítési területen szerzett tapasztalatod előny

Amit kínálunk

  • egy 1+2 éves elméleti és gyakorlati felkészítést mentorprogram keretében biztosítási, pénzügyi és vezetői ismereteket és gyakorlatot
  • Alap fix támogatással és plusz teljesítményarányos rendszerben értékeljük a havi teljesítményedet
  • ha nincs tapasztalatod pénzügyi területen, akkor 100 napos onboarding program segítségével támogatjuk a beilleszkedésedet és kezdeti sikereidet
  • marketing, HR és anyagi támogatással, valamint meglévő Ügyfelekkel segítjük vállalkozásod beindítását

Céginformáció

A Visioning Consulting Kft. pénzügyi megoldásokkal segíti ügyfeleit biztosítási és befektetési szolgáltatásokkal több, mint 10 éve. Csapatunk országszerte kiszolgálja ügyfeleinket ezért társaságunknál folyamatos bővülésére van lehetőség. Jelenleg vezető utánpótlás programunkhoz keressük azokat az ambiciózus vezetői gondolkodású embereket, akiknek szakmai és anyagi segítséget nyújtva vezetői karrierjét elindíthatjuk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold a magyar nyelvű fényképes önéletrajzod!