Feladatok

  • Rövid, közép- és hosszútávú bérlet, valamint flottakezelési szolgáltatás értékesítése,
  • potenciális ügyfelek proaktív felkeresése, akvizíció,
  • ügyfelek igényeinek felmérése és tanácsadás a számukra megfelelő lehetőségekkel kapcsolatban,
  • szerződéskötések és egyéb adminisztratív feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel és további értékesítési lehetőségek felkutatása.

Elvárások

  • Minimum középfokú iskolai végzettség,
  • min. 3 éves értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • szolgáltatási területnek megfelelő, széleskörű kapcsolatrendszer
  • kiváló kapcsolatépítő és kommunikációs képesség,
  • kimagasló ügyfélkezelés,
  • agilis, proaktív személyiség,
  • önálló, pontos munkavégzés,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Gépjármű bérbeadási, flottakezelési szolgáltatás területén szerzett értékesítési tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér,
  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony,
  • szakszerű, támogató csapat,
  • színvonalas munkakörülmények,
  • céges gépjármű,
  • humánus vezetők,
  • vállalati Lojalitás Program.

Kérjük, hogy a Jelentkezem gombra kattintva küldje el fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével!