Feladatok

  • Kapcsolattartás és együttműködés a belső értékesítési csapatokkal, ügyfelekkel és beszállítókkal
  • E-kereskedelmi partnerekkel kapcsolatos feladatok
  • Értékesítési adatok gyűjtése és elemzése
  • Kereskedelmi projektek koordinálása és megvalósítása
  • Részvétel az értékesítési támogató csapat és a Key Account Managerek napi feladataiban

Elvárások

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos marketing / üzleti / közgazdasági / kommunikációs tanulmányok
  • Folyékonyan beszél angolul és magyarul
  • Megbízhatóság
  • Fejlett Microsoft Excel ismeretek

Amit kínálunk

  • bér br 1800 ft/óra (havi bérezés)
  • home office lehetőség

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)

Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet