A Versuni, korábbi nevén Philips Domestic Appliances célja egyszerű, de mégis jelentős: világszerte segíteni a lakásokból otthont teremteni. Mérvadó innovációkon keresztül hozzájárulni a mindennapok jobbátételéhez, segíteni az embereket egy egészségesebb és boldogabb élet elérésében. Innovatív termékeket kínálnak a konyhai kisgépek, kávézás, ruha- és padlóápolás, valamint a légtisztítás területén.

Feladatok:

  • Táblázatok készítése és elemzésekben való részvétel
  • Vevői prezentációk előkészítése
  • Heti készletösszesítések
  • PO-k készítése
  • Vevői számlák kezelése, nyilvántartása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Microsoft Office (Word és Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Precíz, pontos és kreatív munkavégzés

Munkaidő

  • Hétfő-péntek 8.00-16.00, rugalmas beosztásban
  • Heti minimum 25 óra diákmunka vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2200 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Könnyen elérhető, modern iroda a Kopaszi-gát szomszédságában
  • Fiatalos csapat
  • Multinacionális, igényes munkakörnyezet
  • Kedvezmény a Philips termékekre

Amennyiben a diákmunka felkeltette az érdeklődésed, töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "Munkaidő" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni! Ha kérdésed lenne, keress a megadott e-mail címen!
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet