Miskolc a te helyed

Feladatok:

  • Új üzleti lehetőségek felkutatása a logisztika/szállítmányozás területén, ügyfélportfólió bővítése
  • Üzleti tervek készítése, költségstruktúra elemzése
  • A management team tagjaként a vállalat működésének és folyamatainak optimalizálása
  • Cégen belüli létszámbővítés koordinálása
  • A vállalat social media felületének kezelése, szükség esetén javaslattétel a fejlesztési irányok felé
  • Aktív kapcsolattartás a holland anyavállalattal
  • Riportálás közvetlenül az ügyvezető és a tulajdonos felé
  • Együttműködés a management tagokkal

Elvárások:

  • Egyéb idegennyelv ismerete pl. német, holland, török

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás és bónuszlehetőség
  • Vállalati gépjármű, céges telefon, laptop
  • HO lehetősége is adott
  • Folyamatosan fejlődő vállalati környezet és dinamikus, elkötelezett csapat

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: e66091
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni