ROSSMANN Magyarország Kft.
A Rossmann Magyarország üllői központjában minden nap azért dolgozunk, hogy még jobbak, sőt a legjobbak legyünk. Működésünk transzparens, gyors és könnyen érthető. Beszerzési osztályunkon napi szinten találkozhatsz újdonságokkal. Kiemelten erősek vagyunk a problémamegoldásban. Csapatként együtt támogatjuk egymást, így ha elakadnál biztosan lesz aki segít átlendülni a nehézségen, azonban a saját önállóságodra is és német nyelvtudásodra is nagy szükség lesz a helytállásodhoz. Beszerzési asszisztensként a sajátmárkás kategóriában található termékeink kapcsán mindenben számítunk rád! Gyere és csatlakozz hozzánk!

Sajátmárkás beszerzési asszisztens

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • A sajátmárkás beszerzési csapat teljes körű támogatása
  • Anyacégünkkel és beszállítóinkkal való kapcsolattartás német nyelven
  • Termékekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Termékinformációk fordítása, magyarnyelvű címkék készítése
  • Beszerzési árak karbantartása
  • Számladifferenciák ellenőrzése

Mit várunk Tőled?

  • Felsőfokú német nyelvtudást szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretet, magabiztos Excel tudást
  • Nyitottságot az újdonságokra
  • Önálló precíz munkavégzést, kommunikatív személyiséget, proaktivitást

Előnyt jelent

  • Beszerzési/kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

Mit kínálunk Neked?

  • Laptopot, mobiltelefont -korlátlan magánhívásra is
  • Rugalmasságot – A betanulásod után akár heti 3 nap home office lehetőséged lesz.
  • Felelősségteljes feladatkört, szakmai önállóságot – Munkád során a társosztályokkal együttműködsz, egyeztetsz, megvalósítasz, és munkáddal valódi értéket teremtesz a szervezet számára.
  • Céges rendezvényeket, tréning és szakmai továbbképzési lehetőségeket
  • 10% dolgozói kedvezményt a Rossmann üzletekben
  • Rossmann+ arany VIP tagságot
  • Rendszeres céges ajándékokat - Jól felszerelt étkezőinkben finom kávét és gyümölcsöt
  • Jó hangulatú, közvetlen munkakörnyezetet
  • A figyelmünket és nyitottságunkat – Mi Rád vagyunk kíváncsiak!
  • A gondoskodásunkat – Bármilyen élethelyzetben számíthatsz a Rossmannra! (baba születése, hosszabb betegség, krízishelyzetek stb.)