Feladatok

- A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
- A munkaterület rendben és tisztán tartása
- Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján
- Pénztárgép kezelése

Elvárások

- Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
- Önálló, precíz munkavégzés
- Kiváló kommunikációs készség
- Terhelhetőség, megbízhatóság

Előnyt jelent

- Középfokú kereskedelmi végzettség
- Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
EGYÉB INFORMÁCIÓ:
- Teljes nyitva tartáshoz igazodó műszakok vállalása (hétfőtől-szombatig: 9.30-20.00, vasárnap: 9.30-18.00)
- Átlagosan heti 4 nap vállalása.
- Az üzlet hétvégén is nyitva tart

Amit kínálunk

- Teljes munkaidős, bejelentett állás
- Alapbér: bruttó 380.000 Ft/hó, ami nettó 252.700 Ft-ot jelent
-Vasárnapi pótlék: nettó 10.000 Ft ( havi két ledolgozott vasárnap esetén)
-SZÉP kártya juttatás: nettó 10.000 Ft/hó
-70%-os dolgozói vásárlási kedvezmény
-Forgalmi bónusz-juttatás: havi nettó 20.000 Ft vagy nettó: 26.600 Ft vagy nettó: 33.250 Ft.
A bónusz- juttatás függ az üzlet havi forgalmától és leltár eredményétől
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Stabil vállalati háttér
- Azonnali munkakezdés
- Kiszámítható munkaidőbeosztás

A " jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja önéletrajzát!
Cégnév: HÁDA-1 Kft.