Feladatok

  • A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
  • A munkaterület rendben és tisztán tartása
  • Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján
  • Pénztárosi feladatok ellátása

Elvárások

  • Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Középfokú kereskedelmi végzettség

EGYÉB INFORMÁCIÓ:

  • Teljes nyitva tartáshoz igazodó műszakok vállalása (hétfőtől vasárnapig: 9.00-18.00 között)
  • Átlagosan heti 5 nap vállalása (hétfőtől vasárnapig)
  • Az üzlet hétvégén is nyitva tart

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, bejelentett állás
  • Alapbér: bruttó 330.000 Ft/hó, ami nettó 219.450 Ft-ot jelent
  • 70%-os dolgozói vásárlási kedvezmény
  • Területi pótlék: bruttó 50.000 Ft/hó, ami nettó: 33.250 Ft-ot jelent
  • Vasárnapi pótlék:nettó 10.000 Ft, ha legalább 2 vasárnapot vállalsz
  • SZÉP kártya juttatás: nettó 10.000 Ft/hó
  • Forgalmi bónusz: nettó 13.300 Ft vagy nettó: 20.000 Ft vagy 26.600 Ft
  • 25 év alatt SZJA mentesség (15%-kal magasabb nettó alapbér)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiszámítható munkaidőbeosztás
  • Azonnali munkakezdés
  • Stabil vállalati háttér

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja önéletrajzát!

Cégnév: HÁDA-1 Kft.